OPRAVDU MÁTE VAŠE IT ZABEZPEČENÉ?

Většina firem si neuvědomuje, jaké bezpečnostní hrozby na ně mohou číhat.

Určitě máte svého "ajťáka" nebo dokonce vlastní IT oddělení, které se stará o vaší firmu nebo organizaci. Myslím, že i tak trochu doufáte, že se Vás bezpečnostní problémy netýkají. Týká se to ale všech firem.

Na co se ale máte soustředit a co je vyhazování peněz z okna, když tomu zase až tolik nerozumíte?

Dobrý den,

tady Roman 👋

Pro Vás, majitele firem nebo ředitele a manažery, jsem připravil 40 stránkovou publikaci, která Vás provede základy IT bezpečnosti od A do Z.

Možná si říkáte, co je to zase za SCAM nebo proč to dělám? Odpověď je jednoduchá, dlouhodobě nám tento přístup generuje nové zákazníky.

Nemusíte zrovna ihned nahradit Vaše IT oddělení nebo Vašeho IT správce, ale možná se budete chtít poradit nebo pomoci s nasazením nějaké konkrétní technologie, a tady je naše místo.

S pozdravem,

P.S. Všechny odkazy a soubory si můžete zkontrolovat pomocí www.virustotal.com, to je dobrý tip pro jakékoliv materiály, které si stahujete z internetu z neznámých zdrojů. Určitě ale nedoporučujeme takto kontrolovat firemní dokumenty se senzitivními daty.

ICT-GROUP s.r.o., Dandova 2593/6, Praha 9, 193 00, IČ: 61676802, C 39106 vedená u Městského soudu v Praze © Copyright 2024